شهرهای الکترونیک استان : در صورتی که سایر شهرهای استان شما نیز الکترونیکی شده باشد ، شما قادر می باشید از منوی روبرو وارد سایر شهرها شوید. توجه فرمایید که شما می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود نیز وارد قسمت عضویت این شهرها شوید و به کلیه امکانات کاربری خود دستیابی پیدا کنید. برا برای مشاهده نقشه شهرهای الکترونیک ایران اینجا را کلیک کنید.
خدمات دولت به شهروندان خدمات دولت به بخش خصوصی خدمات الکترونیک دولتی ، خدماتی هستند که از طرف سازمان ها و ادارات دولتی ارائه می شود. این خدمات در دو بخش : خدمات دولت به شهروندان - خدمات دولت به بخش خصوصی ، برای شما ارائه شده است.
هفته وحدت بازدید مرکز رشد خرید شارژ
برای استفاده از تمامی
امکانات خدمات شهر
الکترونیک نیاز به
عضویت دارید.
امروز:
اوقات شرعی:
اذان صبح :
طلوع آفتاب :
اذان ظهر :
غروب آفتاب :
اذان مغرب :
آب و هوای امروز
بیشترین دما : 30 درجه سانتیگراد
کمترین دما : 12 درجه سانتیگراد
جهت وزش باد : شمال به جنوب
سرعت وزش باد : 5 Km/H
میزان دید : 5 کیلومتر
میزان بارش باران : صفر
خدمات
دانشگاه علاءالدوله سمنانی
آدرس خدمت: http://www.asihe.ac.ir/

درباره دانشگاه
این موسسه تحت قانون تاسیس موسسات آموزش عالی و دانشگاه‎های غیردولتی، در سال 1385 به همت 7 نفر از اساتید باتجربه دانشگاه که اکثرا از استان سمنان می‎باشند تأسیس گشته است. موسسه کار خود را با 3 رشته تحصیلی و با تعداد بیش از 400 دانشجو آغاز و از مهر ماه سال 1385 به امید خداوند متعال آغاز کرد. در حال حاضر این موسسه با مقاطع کارشناسی ناپیوسته مهندسی عمران - عمران، کارشناسی ناپیوسته مهندسی عمران - تکنولوژی ساختمان، کاردانی عمران(کارهای عمومی ساختمان و آب) و کاردانی معماری در خدمت دانشجویان گرامی است و برنامه‎های توسعه و گسترش رشته‎ها با عنایت به کیفیت بالا و استفاده از کادری مجرب برای سال‎های آتی در حال پیگیری می‎باشد. در این راستا این موسسه به لحاظ همجواری با استان‎های تهران و سمنان و توجه به این نکته که مؤسسین آن از اعضای هیئت علمی دانشگاه‎های استان تهران از جمله دانشگاه علم و صنعت ایران می‎باشند، توانسته است از بسیاری از اساتید و دانشجویان ممتاز آنها بهره بگیرد. این موسسه تابع مقررات آموزشی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‎باشد و مدارک کارشناسی و کاردانی از طرف این وزارت صادر خواهد شد.

شرایط پذیرش دانشجو
پذیرش دانشجو در این موسسه مانند سایر دانشگاه‎ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق آزمون سراسری صورت می‎پذیرد. پذیرفته‎شدگان از مرحله ثبت‎نام تا مرحله فراغت از تحصیل از کلیه جهات آموزشی، دانشجویی، انضباطی، پرداخت شهریه و... تابع مقررات مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‎باشند.

امکانات موسسه
این مؤسسه در فضائی بیش از 2000 مترمربع در حاجی آباد شهرستان گرمسار تأسیس شده است و دارای امکانات تخصصی آموزشی نظیر آزمایشگاه زبان، کتابخانه، سایت کامپیوتر، آزمایشگاه و کارگاه‎های متفاوت می‎باشد که یا تکمیل و تجهیز شده است و یا در حال تکمیل می‎باشد. همچنین این مؤسسه درحال فراهم آوری امکانات رفاهی نظیر سلف سرویس، فروشگاه، سرویس برای رفت و آمد دانشجویان، فضای ورزشی و تفریحی برای دانشجویان عزیز می‎باشد و در نظر است که خوابگاه‎های خصوصی نیز در دوره‎های آتی فراهم گردد. شورای سیاست گذاری مؤسسه در نظر دارد امتیازاتی برای دانشجویان ممتاز و پذیرفته شده در المپیادها قائل شود و نیز برای خانواده‎های معظم شهدا علاوه بر استفاده از تسهیلات بنیاد شهید، تخفیف ویژه نیز اعمال نماید.
فارغ‎التحصیلان این موسسه می‎توانند در دوره‎های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه‎ها و موسسات آموزش عالی کشور که دارای دوره تحصیلات تکمیلی می‎باشند، شرکت نمایند.

تماس با روابط عمومی

تلفن
  4533924-7 (0232)

 4533946-7
4533914
4533890
4533905


نمابر
 4533330 (0232)

آدرس: گرمسار - حاجی آباد - مؤسسه آموزش عالی غيرانتفاعی و غيردولتی علاءالدوله سمنانی

صندوق پستی: 333-35815

آدرس پست الکترونیکی:

تاریخ بروز رسانی : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۲ مهر ساعت 13 و 52 دقیقه
  تعداد بازدید : 8664